D E R V Y N A S

Urte Mikeleviciute Dervynas foto:Reda Mickevičiūtė

Net ir žurnalui “ŽMONĖS” ar McDonald’s reikia reklamos. Ką aš veikiu?

Net ir žurnalui “ŽMONĖS” ar McDonald’s reikia reklamos.

Na, gal labiau priminimo apie save. Tai primenu ir aš vien dėl to, jog manęs į dieną bent kartą paklausia, ką aš veikiu ir kuo užsiimu. “URTE Consulting” + Dervynas =

“Nes atrodo, jog vien valgai, geri ir keliauji…”, sako man jie. Daug tiesos tame, nes žmonės kasdien valgo, geria kavą, arbatą, vandenį ir kartais (kasdien nerekomenduoju jokiu būdu) vynu, kokteiliais ar kitais mėgstamais gėrimais.

Ir keliauja – kas į darbą, kas į sodą, kas į parduotuvę, kas į susitikimą, kas tiesiog mėgsta keliavimo pramogą.

Bet taip, mano darbe dažniausiai pamatysi patiekalą ar gėrimą. Mano veikla susideda iš maisto, restoranų, barų gėrimų kultūros atstovavimo, turinio kūrimo, ragavimo, vertinimo ir konsultavimo.

a. “URTE Consulting” yra restoranų ir viso HoReCa sektoriaus konsultavimo įmonė. Kartais kuriame verslą nuo nulio, dažnai atgaivinam ir papumpuojam primigusius, sprendžiame marketingo ir socialinių tinklų kampanijų, darbuotojų klausimus. Kuriame strategijas ir parenkam indus, darbo drabužius ir WC kvapus, jeigu reikia. 

Piešiam logotipus ir surandam šefus meniu sukūrimui.

www.urteconsulting.com


b. Someljė paslaugos – privačios ir atviros vyno, putojančių, šampano ir džino degustacijos. Vyno kortų sudarymas, konsultavimas dėl taurių parinkimo ir turinio kūrimas įvairiems leidiniams. Pvz. prekybos centrų informaciniai leidiniai. Vandens ambasadorystė ir vandens kultūros auginimas!
worksmart@urteconsulting.com

c. Dervynas – ši veikla neturi ribų ir rėmų. Straipsnių rašymas į įvairius portalus, žurnalus, kremukų ir patalynės bei viso ko reklamytės (tik to, kas patinka ir ką rekomenduoju pati), įdomaus gyvenimo atstovavimas ir skatinimas būti savimi.

https://www.instagram.com/urte_dervynas/

Iki viso to užtruko laiko, nervų, kiautų dorojimo atstovėjimo, begalinės motyvacijos, psichologinės pagalbos, artimųjų ir draugų palaikymo, išleisti begales pinigų ir laiko mokslams bei įvairioms studijoms, kursams ir pačiai patirčiai…

Ir dabar viso to reikia ir tai kainuoja daug. Bet pastangų atsiperkamumas yra viršijantis lūkesčius.
Taip, noriu uždirbt daugiau, bet visada noriu daryti tik tai, ką noriu daryti su meile.


Ačiū Jums visiems, 
bučkis, 
Urtė
Share: