D E R V Y N A S

Ko išgerti šitąąą meilės dieną? Vynas su meilės žolelėm + 3rekomendacijos

Moksliniais tyrimais nustatyta, jog moterys, kurios mieliau renkasi raudoną vyną nei kitus alkoholinius gėrimus pasižymi stipresniu lytiniu potraukiu. Ne veltui, tose šalyse, kur vyno išgėrimo kiekiai viršija pasaulinį lygį – Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, žmonės laikomi temperamentingesniais ir seksualesniais. Gaila, aš nebuvau tie mokslininkai, kurie pasirinko tirti tik moteris, įdomu, ką būtų galima pasakyti apie vyrus? Gi visi Macho ir Kazanovos irgi kilę iš minėtųjų šalių.

Užtenka pažvelgti ir į Senovės laikus, kur vynas, ypač raudonas, buvo laikomas meilės gėrimu. Ir ne tik moterims, kaip tik. Gal net vyrams labiau. Per visus simpoziumus ir visus „pirčių vakarėlius” vynas liejosi laisvai…

Tai jeigu norite pakurstyti aistras, rinkitės šiandien raudonosiuos vynus.

Parekomenduosiu du visai netikėtai atrastus kainos ir kokybės santykius (iki 25lt):

(Prancūziškas iš Costieres de Nimes regiono, 50proc.Grenache, 50proc.Syrah. Puikus subalansuotas minkšto ir apvalaus skonio)

(Ispaniškas iš Monastrell vynuogių – ypač stotus, ryškus, brandus ir suaugęs)

Žinoma, neapsieinama Valentino diena ir be rožinių. Pastarieji labai tinka spalviškai, skoniškai, o be to, kadangi daromi iš raudonų vynuogių, suveiks kaip afrodiziakas.  Gal ir ne toks stiprus, bet tikiuosi, jūs taip aistringai mylite, kad net afrodiziakų nebereikia.

(rožinį išbandykit makedonietišką Bovin vyninės, gamintą iš Cabernet Sauvignon vynuogių)

 

Jeigu norite aštresnio poveikio, Kalifornijos vyninės siūlomas vyninės vynas kaip tik jums. Jie sukūrė vyną, pavadinimu „Deviation” (Nukrypimas). Jis pagamintas iš muskato vynuogių. Į jo sudėtį įeina ir du specialūs ingridientai – gėlės (palergonijų ekstraktas) ir autentiška meksikietiška prieskoninė žolelės. Pastarąją meksikiečiai naudojo vaisingumo didinimui. Todėl šitas vynas yra tikras meilės eliksyras.

(vynas – meilės eliksyras)
(spalvinga vyno „Deviation” etiketė)
(plačiau apie „Deviation”)
Share:
PREVIOUS POST

Posted by -
NEXT POST

Posted by -