D E R V Y N A S

Korean Taste – ar patinka korėjietiška virtuvė lietuviams?

2015-01-30 10.58.40

Kadangi jau buvo prakalbta apie Azijos virtuvės triumfą šiais, 2015-ais metais, pats laikas pakalbėti ir apie Azijos virtuvės užuominas Lietuvoje.

Šį kartą apie Korėjietišką skonį, šį kartą apie „Korean Taste“ restoraną, įsikūrusį Vokiečių g. Vilniuje. Pasak visų (aptarnaujančio personalo, savininkų, internetinio puslapio ir facebook profilio) restorane dirba profesionali šefė iš Korėjos, ponia Kang. Pasak aprašymo, ji yra tikra šefė -„motinėlė“ ir į Lietuvą atvežė daug Korėjos virtuvės skonių, ypač Korėjos namų virtuvės skonių. O vis dėlto namų virtuvės skoniai žmonėms patinka…

Tad iš visko šito galima spręsti, kad maistas ten geras. Tikrai, jis geras ir skanus. Visi patiekalai yra korėjietiško stiliaus, derinti ir prie europietiško skonio. Na bent autentiškumo (bent jau ruošime) galime atrasti nemažai. Ragavome užkandžius ir pagrindinius patiekalus. Kone visi sukurti dalintis. Nieko keisto, didžioji dalis Azijos virtuvės politikos ir paremta „sharing is caring“ principu.

o

Koncepcija. 

Nei ką pridursi, nei ką atimsi. Korėjietiškos virtuvės restoranas yra korėjietiškos virtuvės restoranas. Deja, dar neteko lankytis Korėjoje, tad negaliu objektyviai pakomentuoti, ar sukurta kažkas panašaus. Faktas tik vienas, jok skonis, interjeras ir viskas yra taikyta europietiškam skoniui.

Interjeras. 

Deja, čia prasilenkia kainos ir realybė. Dalis interjero lyg ir bandyta kurti taip, kad būtų restoranas, t.y. rūbynė, vyno spinta, tualetas…Bet baras prasilenkia su geru skoniu. Smarkiai. Reziumuojant: nei blogai, nei gerai. Ir meniu. Valgiaraštis irgi yra interjero dalis – dizaino sprendimas. Jis panašus į „Čili“ tinklo meniu…Ir dėl dizaino ir dėl savo turinio ilgumo.

IMG_0047-1

Korean Taste

 

 

Aptarnavimas.

Vienintelis dalykas prie kurio net nedrįsčiau prikibti yra aptarnavimas. Personalas tikrai labai paslaugus, profesionalus, netgi draugiškas. Tik atėjus jums bus nurengtas paltas, pristatyta visa koncepcija ir pasiūlyta atsigerti gėrimo, kol laukiate. Apie maistą personalas išmano, apie aptarnavimą taip pat. Bet apie vyną…Kaip ir daugumoje restoranų – mažai.

Vynas ir alus.

Net neturiu komentarų…

Maistas. 

Geras. Teisingas ir skanus.

Ypač patiko ne veltui vienu iš 50-ies skaniausių Pasaulio patiekalų išrinktas BIBIMBAP. BIBIMBAP – aišku, ryžiai, aišku, daržovės,aišku čili pasta, aišku, žalias kiaušinis, aišku, jautiena, aišku, visi kiti azijietiški pribombasai. Tokie dalykai kaip krevetės ar žuvis niekada Lietuvoje nebus tikro Azijos skonio, jos lygiai taip pat šaldytos kaip ir meksikietiškam ar itališkam restorane. Žuvis Lietuvoje niekada nebus ką tik iš akvariumo ištraukta šviežia žuvis ir sukapota tikro korėjiečio. Na bet pagal tai, ką pagal korėjietiškos virtuvės principus ir skonius galima pagaminti Lietuvos mąstu, šis restoranas žengia gera linkme. Skanu ir šviežia.


2015-01-30 10.58.34

Kaina ir kokybė.

Maisto kokybė gera, kaina gal čiut per brangi įvertinus gėrimų meniu bei interją.

Reziume.

Restoranas, į kurį norisi sugrįžti kartais. Kartą per mėnesį ar per dua, ar per tris. O jeigu dar susitvarkytų vyno ar alaus kortą – padėtų patys sau.

 

Facebook komentarai:
Share: