D E R V Y N A S

2012.12.12. Plaukime švelniai – pažadas/padažas Naujiesiems Metams

Nebandysiu išrasti dviračio ir nustebinti jus KITOKIA rašliava nei mirgu mirga žurnalai prieš Naujuosius Metus.  O taip taip, aš apie padažus ir pažadus Naujiems Metams. Pastariesiems skiriu šūkį – POKYČIAI.

Kaip žinia, kinta kosmoso struktūra ir laukiama Pasaulio pabaiga ar ateiviai, bet nebijokit, pasirūpinkit vyno atsargom ir viskas bus gerai. tęskim (o jeigu bus Pasaulio pabaiga, bent smagiai pasitiksime ir išlydėsime su daina).

I pokytis. Pasižadu vykdyti jau nuo dabar.

Pratarmė/priedermė. Kuo jaunoji karta pasižymi – stačios galvos nėrimu į gilią jūrą. Mes gi nuotykių troškėjai/treškėjai.

II pokytis.  Pasireiškimas. Staigiai staigiai keičiam darbą, staigiai staigiai keičiam profesiją: studijavai teisę – po trijų metų tu jau kosmetologas, studijavai psichologiją – po trijų metų tu jau stiurdesas, studijavai anglų kalbą – po trijų metų tu jau programeris. Ei! Aš jokiu būdu ne prieš (taip taip tai savigina), kai plauki abiem keliais ir vėliau sujungi tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Ir aš gi mokiausi ir mokausi BIZNIO pagrindų ir šalia spiritiniame pasaulyje plaukioju…

BET jeigu į jūsų/mano ežerą įteka daug vagų ir jos visos tik pagerina vandens kokybę, atplukdo daugiau mačiųsių žuvų – KODĖL gi ne.

III pokytis. Plaukimo pamoka. Tai va. Jeigu šoksi stačia galvą į ežerą tau gresia:

1. sušalti lediniame vandenyje

2. nudegti verdančiame vandenyje

3. susilaužyti kaklą pataikius į akmenis

4.

Argi neprotingiau būt švelniai įmerkti pirštelius ir palaukti, kol nerviniai signalai pasieks smegenis: TAIP ar NE.

Ok. Temperatūra arbatiškai maloni. Plaukiam! Vanduo švarus, dugnas maloniai daigo ir masažuoja pėdas. Bandom šokt iš aukščiau! Vieną, antrą, trečią kartą. Akmenų rizika vis dar egzistuoja. Bet ir gerai – yra adrenalino (kai kankina troškulys). O akmenėlių visad gali pasitaikyti (tik svarbu būti apsidraudus).

IR JŪS MAN PASAKYKIT: geriau užšokti savo ežere ant akmenukų ar svetimame ir dar netinkamos temperatūros telkinyje.

IV pokytis. Meilė. Mokslų ir darbo kaita dar nėra  mūsdienose tokia liberaliai palaiminta kaip nuolatinis partnerių keitimas. AŠ UŽ IEŠKOJIMĄ, TIKRINIMĄ IR RADIMĄ. Bet lyg ir būt gražiau švelniai apsiuostyti ir radus savą kvapą voliotis ant grindų iki numirimo. Čia ne apie seksą. Čia apie ilgalaikį voliojimąsi tame pačiame DERVYNE.

V pokytis. Here comes. Mano PADAŽAS dabarčiai ir Naujiems:

Švelniai išsitrinkite aliejumi (dėl geresnio slidimo/plaukimo), įkiškime mažąjį nykštį ir šalia esantį didesnįjį pėdos pirštuką ir tada galantiškai įsliūkiname paplaukioti.

VI pokytis. Pažadu Naujais metais pristatyti savo vyną – čia rimtas reikalas. (jau galite rezervuoti, nes kiekis RI/OBOTAS).

VII pok. Ačiū savo šeimai: mamai, sesei, tėčiui, kitam tėčiui, močiutėms, tetai, dėdei, mamos draugei, kurie įleido daug gerų žuvų į mano ežerą. Ačiū visiems draugams, kurie išklausė mėnesį trukusios „užsikimšk su pica” istorijos (džiugai pranešu, kad ji baigėsi) ir kuriems galiu paskambinti 4 valandą nepriklausomai nuo a.m. ar p.m. Ačiū kurso draugėms, šalia kurių aš tobulėjau. Ačiū dėstytojams už kantrybę, pamokas ir supratingumą dėl mano pokyčiais nusėto gyvenimo (ypač Pokyčių dėstytojui, nes be jo nebūtų pokyčio kitaip žvelgti į pokyčius ir savo magistrinio vadovui, kuris man visai mielai nusuktų galvą už rašymą šito, o ne to, kurį REIKTŲ). Ačiū Vokietijoje mane globojantiems draugams. Ačiū SKAITYTOJAMS ir ŽIŪROVAMS. Ačiū mano meilės aukoms, kurie verčia mane puoštis ir ruoštis bei pasitempti KITAIS METAIS belaukiant TIKROSIOS vidinės ramybės.

Pastarosios bei švelnaus pasiplaukiojimo visiems linkiu artėjančių švenčių proga.

 

Share: